Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy przypadek koronawirusa w Lubelskiem. Pacjent jest w ciężkim stanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2020 r. o 18:57 Powrót do artykułu
NATYCMIAST ODCIĄC GMINĘ N.D. - dlaczego przez frajera, który zataił wizyte w siedlisku śmiertelnej choroby mają umierać mieszkańcy Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic psia jego mać się znalazł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co go wiozą do Lublina żeby 300 tys ludzi zaraził ? Niech siedzi w małych Bełżycach.
 i co ci to da? Jak zarazi kolejne osoby, to nikt w Bełzyce nie będzie ich trzymał, tylko od razu na Lublin, a założę się,że kilkanaście osób będzie,więc to kwestia czasu, jak przejdzie na Lublin. Wystarczy że personel medyczny się zaraził i od razu zabiorą ich do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest już drugi LJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni nie puszczać przez granice tych debilusow niech tam siedzą w kwarantannie a to rozciągają, brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie to bydle pracuje gdzie mógł być ja tam do sklepu wstępuje na CPN mnustwo ludzi przejezdnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można dziwić się niedouczonym, prostym ludziom, że nie dzwonią do SANEPIDU z gorączką 38+, skoro lekarze wracają Włoch i egzotycznych krajów i po urlopie przyjmują pacjentów ja gdyby nigdy nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozstrzelać tych co przywieźli. Należy im się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna byc tak bezdusznym i pisac tkie komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecnie najlepiej zarabiają na rynku forex jezeli chodzi o epidemie koronawirusa. Zarobki ponad 20.000zł miesięcznie, hit roku 2020, wysokie i stałe dochody, praca zdalna wystarczy smartfon lub laptop, teraz każdy może tak zarabiać, obecnie można zapisać się bezpłatnie i nauczyć inwestowania na stronie forumgazeta.pl Od razu po bezpłatnym zapisaniu otrzymasz system do zarabiania, który pozwoli Ci jeszcze dziś zarobić pierwsze pieniądze! jedni inwestują a drudzy kupują maseczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie złorzeczą na tego faceta ale co tu dużo mówić jeśli marszałek Senatu sam dał taki przykład jadąc do Włoch. No to inni też jadą a ryba psuje się od głowy niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno leży kobieta na Staszica. Tylko to do pismaków nie dotarło. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nosz k........wa co za idiota nie przyznal sie ze mial kontakt z osoba ktora wrocila z wloch tylko zarazal ludzi co za rodzina kretynow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Panią Różańca. Przyszłam ostrzec wiernych, aby poprawili się i błagali o przebaczenie grzechów. Nie wolno im więcej obrażać Pana Boga, ponieważ jest już zbyt ciężko obrażany grzechami ludzi. Ludzie muszą odmawiać różaniec. Niech odmawiają go każdego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam o kulturze w wypowiedziach. Wszyscy jesteście najmądrzejsi, żeby kogoś wyzywać, to pierwsi może człowiek nie zdawał sobie sprawy z zagrożenia, które we Włoszech rozprzestrzeniło się nagle zresztą nie wam to oceniać, a przede wszystkim kogoś obrażać nie wiem jak możecie się w ten sposób czuć lepiej. Poza tym nie panikujmy większość osób zarażonych wychodzi z tego bez szwanku, większe prawdopodobieństwo, że stanie się coś komuś w wypadku samochodowym, a nie umrzecie od koronawirusa. Czytacie brednie w internecie, oglądacie telewizję, a później panikujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej żeby go wysłali do Lublina bo i tak korona wirus tam dojdzie a jak jego wyślą do Lublina to jest szansa że wyzdrowieje bo w Lublinie mają sprzęt i ludzi a w Bełżycach jest bieda brud smród i ***owy sprzęt 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliża się powoli koniec, naturalna selekcja, przetrwają tylko najzdrowsze jednostki, zdolne wytworzyć przeciwciała, tak, jak ma to miejsce od dawna w naturze, natura sama reguluje populację, nie tylko zwierzęcą... To przerażające, ale dowodzi temu, że ludzie to totalni ignoranci, póki myślą, że coś ich nie dotyczy! Zamknąć ku*wa granicę na całym obszarze, albo wjeżdżającym do kraju na dzień dobry kwarantanna 14dni, jak się nie zgadza to deportacja, tak, jak zrobił to Izrael. To jedyne logiczne wyjście z tej sytuacji, ale ludzie to idioci i zaczną myśleć, jak już będzie za późno... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogratulować pomysłu temu co pojechał sobie do Włoch i teraz przywiózł to gówno tu. Ciekawe gdzie był po powrocie i ile osob jeszcze zaraził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARSZAŁEK SENATU TEŻ ZROBIŁ TO SAMO POJECHAŁ SOBIE DO WŁOCH CHYBA CHCIAŁ SIĘ ZARAZIĆ I UŚMIERCIĆ OPOZYCJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wczoraj wróciłem z nart we Włoszech - fajnie było - mały ruch na trasach - zero zakazanych :) Wracałem przez UPAinę bo tam nie kontrolują i nie zawracają "pupy" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...